אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> עוד תחומי שירות >> מתקנים מתנפחים בצפון להשכרה
 

מתקנים מתנפחים בצפון להשכרה

עדיין לא שריינתם מתנפחים לאירוע הבא?   חייגו  054-6470400 או 052-4315761
אחד הדברים הכי חשובים באירועים, ימי הולדת , בר מצווה, בת מצווה,בריתות הפנינגים,קייטנות,אירועי חברה  למיניהם הוא לא אחר מאשר מתקנים מתנפחים.
מתנפחים לאירועים הפכו בשנים האחרונות לטרנד ואף לדבר קבוע באירועים לדוגמא ניתן היום לראות בימי הולדת מתנפחים מסוגים שונים כגון: טירה מתנפחת,קיר טיפוס לאירועים, בנגי רן מתנפח,מגלשת מיני סלייד מתנפח, מתנפח מיטת שעשועים, מתנפח השור הזועם, מתנפח מיני גלישות קפיצה, מתנפח בנג'י טרמפולין ,מתקנים מתנפחים לאירועים ומתקנים מתנפחים להשכרה ועוד.

מתקנים מתנפחים טובים מאוד ואף משפיעים על צבע האירוע, אטרקטיביות האירוע ואף הצלחתו וכן וניתן לומר שאם יש מתקנים מתנפחים לאירוע טובים אזי הילדים וכל המשתתפים באירוע ייהנו מאוד ואף יספרו לחבריהם ומכיריהם על טיב האירוע ועל התוכן המגוון.

חלק בלתי נפרד בבחירת המתנפחים לאירוע שלכם הוא לדעת לבקש מתנפחים מגוונים ושונים שיהיו שונים בצבע  בצורה  כך שמעבר לאטרקטיביות של המתנפחים שיהיה גם כן מעניין בעיניים דבר נוסף, בחירת מתנפחים לאירועים הוא דבר שלא כל יום עושים ועל כן חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע אמין מתקנים מתנפחים לאירועים על מנת  להתאים את המתקנים מתנפחים לגיל המשתתפים, הילדים והנוכחים באירוע, וכן להתאים את המתקן מתנפח לאירועים לגובה ומשקל הילדים כך שלא יהיה מצב שמתנפחים לא יתאימו לקהל יעד.

אצלנו ב Oz  הפקות תוכלו למצוא מגוון רחב של מתקנים מתנפחים שייתן לכם מענה לכל אירוע בכל זמן ובכל עת.
את מתנפחים להשכרה ניתן להשיג בהמון חברות שמתעסקות בתחום מתנפחים ליום הולדת אך כמו שאנו יודעים מתנפחים לאירועים ואף מתנפחים להשכרה כמה שהם צבעוניים עלולים להיות מסוכנים ולכן חשוב לנו מאוד לדאוג לכך שהילדים באירוע שלכם ייהנו במתקנים מתנפחים וכן בהשכרת מתנפחים אי לכך ובהתאם לזאת חברת Oz  הפקות מקפידה על חידוש פוליסת ביטוח מידי שנה ושנה ,רישיון להפעלת מתנפחים ,אישור מהנדס שנתי למתקנים מתנפחים לאירועים, וכן לעובדים מיומנים ומנוסים אשר יתפעלו את המתקנים מתנפחים ואף ישמרו על המתקן מתנפח עד לגמר האירוע.
אם כן אצלנו בoz  הפקות תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנפחים לאירועים ואף מתנפחים להשכרה כאשר כל המתנפחים מגיעים בצורה אסטטית ונקייה ,אנו בoz  הפקות דוגלים  ב"ניקיון כי זהו סוד הניצחון.

כמו כן, אצלנו תוכלו למצוא רישיונות להפעלת מתנפחים לילדים ,אישורי מהנדס, פוליסת ביטוח שנתית מתנפחים לילדים לאירועים כאשר אנו דואגים לחדש מידי שנה ושנה את כל הנ"ל ואף תוכלו למצוא אישור משרד הבריאות בעת ובצורך. לנו בoz  הפקות חשוב מאוד שעל מה שילדכם קופצים ונהנים יהיה ביטוח אישורים ומפעילים מקצועיים למתנפחים.

חברת oz  הפקות הינה חברה ותיקה בתחום האירועים ובעלת צוות מקצועי מנוסה ומיומן.
אצלנו תוכלו להזמין מתקנים מתנפחים לאירוע ב 2 דרכים:
אפשרות אחת היא לבוא לקחת מתנפחים להשכרה או השכרת מתנפח אפשרות שנייה היא להזמין אותנו כולל צוות מיומן אשר יפעיל לכם מתנפחים לאירועים, מתנפח לילדים, או אף מתנפח ליום הולדת ואף מתנפח לברית.
בין מתקנים מתנפחים לאירועים תוכלו למצוא: מגלשת מיני סלייד, טירת קפיצות קסומה, מיטת שעשועים, קיר טיפוס ,אתגרון ,בנגי רן ,מתקן מתנפח הפל אותי ,מיני גלישות קפיצה , מגלשת חבלים ,גשר צף, מגלשת קצף ,דולפין  ועוד רבים ומגוונים.

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה