אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> אטרקציות להשכרה לאירועים >> מתנפחים להשכרה לאירועים לילדים / לנוער >> מתנפח מגלשת דולפין למים
 

מתנפח מגלשת דולפין למים

חברתנו "oz הפקות" מציעה לכם מגוון רב של מתקנים מתנפחים להשכרה ומתקנים מתנפחים לאירועים ובניהם מתקנים מתנפחים לילדים להשכרה, מתקנים מתנפחים למבוגרים להשכרה ולאירועים,מתקנים מתנפחים לנוער ועוד מתקנים מתנפחים להשכרה רבים.
מתקנים מתנפחים להשכרה מתחלקים ל2 קבוצות:
מתקנים מתנפחים להשכרה רטובים כוללים בתוכם מגלשות ,בריכות ומגלשות מים ומגלשת קצף להשכרה.
מתקנים מתנפחים להשכרה ומתקנים מתנפחים לאירועים הוא מוצר שניתן להשיגו ב2 אופנים. האחד הוא לאסוף מתקן מתנפח להשכרה ממחסני החברה, השני הוא להזמין אותנו לאירוע שלכם ואנו נדאג לביצוע העבודה עד לפריסת מתנפחים בשטח ,ניפוח המתנפחים ופתיחת מתחם מתקנים מתנפחים יפייפה.

שיוך של מתקן מתנפח דולפין למים לגיל המשתמש

קיימים מגוון רחב של מתקנים מתנפחים להשכרה או מתקן מתנפח לאירועים אבל לא כל מתקן מתאים לכל משתמש לכן רצוי
לתת פרטים מדוייקים למפעיל המקצועי,כך שהלה יוכל להתאים את סוג המתנפח לגיל המשתמש.
מתקן מתנפח מגלשת דוטלפין הוא מתקן בגובה של כ-4 מטרים גובה ,אורכו הוא 9 מטרים ורוחבו הוא 3 מטרים כך שמתקן מתנפח דוליפן להשכרה שלנו הוא אכן מתקן רציני אשר תומן בתוכו אתגר ומיועד לילדים מגיל 5 ועד מבוגרים.
מתקן מתנפח דולפין בצידו האחד מכיל סולם עלייה למתקן ובנוסף חבל עזר כדי שיסייע לנו לעלות למתקן מתנפח,לאחר מכן מגיעה המגלשה,ובסיום המתנפח מחכה לנו בריכת שכשוך ומים.
עם מתנפח דוליפן  הזה ניתן להשתמש הן בצורה רטובה והן בצורה יבשה,הכל תלוי בצורך של המשתמש ובסוג האירוע,נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת,חייגו ותחגגו:0564-6470400
 

 

ממי כדאי לכם לבצע את השכרת מתקן מתנפח דוליפן?

כיום הרבה חברות מציעות אפשרות של השכרת מתקנים מתנפחים או מתקן מתנפח להשכרה,רצוי לוודטא לפני השכרת מתקן מתנפח דולפין או דולפין מתנפח מים להשכרה כי למפעיל יש תעודות הסמכה של החברה למתנסים ובנוסף יש למפעיל מתנפחים פוליסת ביטוח עלמנת שבמידה ונצטרך ניהיה מכוסים מכל ספק.


להזמנות:054-6470400

תגיות:

מתנפחים להשכרה, מתנפחים לילדים להשכרה,השכרת מתנפחים במרכז,מתנפחים להשכרה בנתניה,מתנפחים להשכרה בקריות,
מתנפחים גדולים להשכרה, השכרת מתנפחים, מתנפחים לילדים, מתנפח אתגרי, מתנפחים לשימוש בייתי, מתנפחים ביתיים,
מתנפחים למכירה, מתנפחים להשכרה יומית, מתנפחים צבעוניים, מתקנים מתנפחים לאירוע, מתנפחים בצפון, מתנפחים במרכז, מתנפחים בירושלים,מתנפחים לפורים,מתנפחים לאירועי פורים,מתקנים מתנפחים בצפון,מתנפחים ברמלה לילדים,מתנפחים במודיעין להשכרה,מתנפח בקיסריה,מתנפח להשכרה בחדרה,מתקנים מתנפחים בחדרה, מתקן מתנפח להשכרה באור עקיבא,מתנפח לילדים בזכרון יעקב,מתנפח מגלשת דולפין להשכרה,מגלשת קצף להשכרה,מגלשות מים לאירועים,מגלשת דולפין,דולפין למים,מתנפחים לציבור הדתי,מתנפחים עם מפעילה דתית, מתנפחים לבנות דתיות,מתנפחים לילדים דתיים,מתנפח לציבור הדתי, השכרת מתנפח לצימר.הוסף להצעת מחיר
  יח'  
לחץ להוספה
מתנפח מגלשת דולפין למים

מוצרים נוספים הקשורים ל מתנפח מגלשת דולפין למים

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה