אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> אטרקציות להשכרה לאירועים >> מקרן להשכרה :054-6470400
 

מקרן להשכרה :054-6470400

כיום כשרוצים לערוך אירוע משפחתי, כלומר בר מצווה ,בת מצווה, חתונה ואפילו יום הולדת אנו רוצים לעשות את האירוע הכי מושקע והכי יפה,ובשביל זה בין הייתר נצטרך מקרן להשכרה בצפון ומסך להשכרה בעכו.
בחבריתנו תוכלו להשיג מקרן משוכלל להשכרה בנהריה,וכן מסך להשכרה.
מקרן להשכרה אצלינו מגיע עם מסך נגלל עם אופציה לתלייה ע"ג הקיר או לחילויפן עם סטנד שעומד על הרצפה.
כמוכן השכרת מקרן כוללת שלט תפעול וכן השכרת המקרן כולל כבל HDMI ובנוסף כבל קומקום לחיבור לנקודת החשמל.
מה שעליכם לדאוג הוא לכבל מאריך חשמל אשר יאפשר לכם לשנע את המקרן לכל נקודה בה תירצו להקרין את הסרט או את הקריוקי שלכם.
השכרת מקרן היא כיום צורך לכל מסיבה כאמור ורצוי להשכיר מקרן מחברה אמינה אשר תיתן את כל המידע אודות המוצר וכן תבדוק את המוצר לפני השכרתו.
כדי למצוא אותנו תרשמו מקרן להשכרה בעכו או מקרן להשכרה בצפון וכך תוכלו להגיע אלינו מקרן להשכרה הינו בעלות של 250 שקלים בלבד,מקרן מגיע עם כבל קומקום לחשמל ובנוסף השכרת מקרן בעכו מגיע עם כבל hdmi כך שלכם נותר רק לדאוג למחשב ורמקולים ולהנות ולשמוח.
כמוכן אצלינו תוכלו להשיג בנוסף רמקולים להשכרה וכן רמקול מוגבר להשכרה בצפון,כך שבאמת יהיה לכם את כל הציוד הנדרש כדי להפעיל קריוקי או להקרין מצגת לאירוע שלכם.
מקרן להשכרה שלנו יכול לשמש גם לאירועים דתיים ומקרן להשכרה לקהל הדתי זה יכול ממש להתאים מכל הבחינות וכן לקהל החילוני והמוסדי.

תגיות:

השכרת מקרן בעכו, מקרן להשכרה, מסך להשכרה , מקרנים להשכרה, מקרן, מקרן להשכרה לבת מצוה, השכרת מקרן בצפון, השכרת מקרן ליום הולדת.
מקרן להשכרה, השכרת מקרן בצפון,השכרת מקרן ומסך בצפון,מקרן להשכרה בנהריה,השכרת מקרן בחיפה,
מקרן ומסך להשכרה בעכו, השכרת מקרן בקריית אתא,מקרן לקריוקי לילדים, מקרן ומסך להשכרה במעלות, מקרנים להשכרה, מקרן לאירוע יום הולדת,
מקרן להשכרה במגדל העמק, מסך ומקרן להשכרה במגדל העמק, מקרן להשכרה בתימרת, מקרן לאירועים, מקרן והגברה בצפון, מקרן במרכז, מקרן להשכרה בירושלים,מקרן להשכרה באחיהוד,מקרן להשכרה ביוקנעם,השכרת מקרן ומסך ביוקנעם,מקרן להשכרה ברמת ישי,מקרן ברמת ישי,מקרן בעכו.מקרן בקריות,מקרן להשכרה בקריית מוצקין ליום הולדת


לפרטים:054-6470400 


הוסף להצעת מחיר
  יח'  
לחץ להוספה
מקרן להשכרה :054-6470400

מוצרים נוספים הקשורים ל מקרן להשכרה :054-6470400

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה