אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> עוד תחומי שירות >> ביתני משחק לפורים לאירועים
 

ביתני משחק לאירוע שלכם / לפורים עוד לא הזמנתם?  חייגו 0546-470400

היום הלהיט באירועים, ימי הולדת , בר מצווה, בת מצווה, לפורים או הפנינגים  למיניהם הוא לא אחר מאשר ביתני משחק להפנינג.
ביתני משחק לאירועים הפכו בשנים האחרונות לטרנד ואף לדבר קבוע באירועים לדוגמא ניתן היום לראות בר מצווה ביתני משחק מסוגים שונים כגון: ביתן קליעה למטרה,ביתן קליעה לפה הליצן,ביתן כדורסל, ביתן זריקת חישוקים ועוד.

ביתני משחק טובים מאוד ואף משפיעים על צורת האירוע והצלחתו וניתן לאמר שאם יש ביתני משחק טובים אז גם המוזמנים ייהנו מאוד מהאירוע ואף יישאר להם זיכרון טוב לטווח ארוך.
בחבריתינו ניתן להשיג דוכנים לפורים וכן דוכני יריד לפורים בשלל צבעים ובשלל צורות,מה גם שכל דוכן לפורים הוא דוכן שונה במשמעות שלו.
דוכנים לפורים אלו יכולים להגיע אף בצבע של דוכן אדום או בצבע של דוכן לבן,בכל מקרה ללא שום קשר לצבע דוכנים לפורים הם דבר אטרקטיבי מאוד.

אצלנו ב Oz  הפקות תוכלו למצוא מגוון רחב של ביתני משחק שייתן לכם מענה לכל אירוע בכל זמן ובכל עת.
ביתני הפעלה אלו ניתן להשיג בהמון חברות שמתעסקות בתחום אך כמו שאנו יודעים ביתני משחק יכולים להיות אף מסוכנים ולכן חשוב מאוד שיהיה למפעיל שלכם רישיונות ביטוחים ואישורים להפעלת הביתנים כדי לדעת שאכן הם בטיחותיים.

אם כן אצלנו ב oz  הפקות תוכלו למצוא מגוון רחב של ביתני משחק לאירועים ואף ביתני משחק להשכרה כאשר כל הדוכנים מגיעים בצורה אסטטית ונקייה.
את ביתני משחק אלו ניתן להשכיר כביתני משחק יחידים או כביתני משחק בסט של 13 ביתני משחק,כמוכן ניתן להשכיר את ביתני משחק אלו עם גזיבו וישנה אפשרות ללא גזיבו .
ביתני משחק עם גזיבו מגיעים עם צוות מקצועי אשר ידאג להעמיד את ביתני משחק וכן את ביתני הפעלה אלו בצורה מכובדת ומהנה.
יש אשר מכנים את דוכנים אלו דוכני יריד ויש  שקוראים להם דוכני קרנבל, בכלמקרה אלו דוכנים לפורים וכן דוכנים לימי כיף ולאירועים אשר יתנו מענה לאירוע מושלם ולמתן אטרקטיביות לאירוע שלכם.
חברת oz  הפקות הינה חברה ותיקה בתחום האירועים ובעלת צוות מקצועי מנוסה ומיומן.
דוכני משחק לפורים הינם דוכני שתמיד נותנים טעם טוב בכל אירוע.

בין סוגי ביתני משחק לאירועים או לפורים תוכלו למצוא: 
ביתן קליעה למטרה,ביתן קליעה לפה הליצן,ביתן כדורסל, ביתן זריקת חישוקים ,ביתן איקס עיגול,ביתן באולינג,ביתן גולף, ביתן משחק הזיכרון,ביתן צלחות מעופפות,ביתני יריד ועוד נוספים.

להזמנות חייגו:054-6470400  או 052-4315761

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה