אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> אטרקציות להשכרה לאירועים >> ביתני משחק להשכרה לאירועים >> דוכן משחק לפורים-הפל את הקונוס
 

דוכן משחק לפורים-הפל את הקונוס

פורים הוא חג מאוד מיוחד ,וכדי שנוכל לחגוג אותו בצורה מושלמת אנו זקוקים לדוכני יריד או דוכן לפורים שיספק לנו את המענה לצורך זה.
דוכנים לפורים הפכו בשנים האחרונות לטרנד ואף לדבר קבוע באירועים לדוגמא ניתן היום לראות בר מצווה דוכני מזחק לפורים מסוגים שונים כגון: ביתן קליעה למטרה,ביתן קליעה לפה הליצן,ביתן כדורסל, ביתן זריקת חישוקים ועוד.

דוכני משחק טובים לרוב ונותנים את המענה האופטימלי ואף משפיעים על צורת האירוע והצלחתו וניתן לאמר שאם יש ביתני משחק טובים אז גם המוזמנים ייהנו מאוד מהאירוע ואף יישאר להם מזכרת טובה מ- דוכני יריד לפורים אלו.
בחבריתינו ניתן להשיג דוכנים לפורים וכן דוכני יריד לפורים בשלל צבעים ובשלל צורות,מה גם שכל דוכן לפורים הוא דוכן שונה במשמעות שלו.
דוכנים לפורים אלו יכולים להגיע אף בצבע של דוכן אדום או בצבע של דוכן לבן,בכל מקרה ללא שום קשר לצבע דוכנים לפורים הם דבר אטרקטיבי מאוד.

אצלנו ב Oz  הפקות תוכלו למצוא מגוון רחב של ביתני משחק שייתן לכם מענה לכל אירוע בכל זמן ובכל עת.
ביתני הפעלה אלו ניתן להשיג בהמון חברות שמתעסקות בתחום אך כמו שאנו יודעים ביתני משחק יכולים להיות אף מסוכנים ולכן חשוב מאוד שיהיה למפעיל שלכם רישיונות ביטוחים ואישורים להפעלת הביתנים כדי לדעת שאכן הם בטיחותיים.

אם כן אצלנו ב oz  הפקות תוכלו למצוא מגוון רחב של ביתני משחק לאירועים ואף ביתני משחק להשכרה כאשר כל הדוכנים מגיעים בצורה אסטטית ונקייה.
חברת oz  הפקות הינה חברה ותיקה בתחום האירועים ובעלת צוות מקצועי מנוסה ומיומן.
דוכני משחק לפורים הינם דוכני שתמיד נותנים טעם טוב מתקתק בכל אירוע.

דוכן משחק הפל את הוא ביתן משחק לפורים וגם לכל יום שמטרתו היא להפיל את הקונוס,כאשר למתמודד שלושה הזדמנויות לזרוק את הכדור לעבר הקונוסים.
בין סוגי ביתני משחק לאירועים או לפורים תוכלו למצוא: 
ביתן קליעה למטרה,ביתן קליעה לפה הליצן,ביתן כדורסל, ביתן זריקת חישוקים ,ביתן איקס עיגול,ביתן באולינג,ביתן גולף, ביתן משחק הזיכרון,ביתן צלחות מעופפות,ביתני יריד ועוד נוספים.

להזמנות חייגו:054-6470400 


הוסף להצעת מחיר
  יח'  
לחץ להוספה
דוכן משחק לפורים-הפל את הקונוס

מוצרים נוספים הקשורים ל דוכן משחק לפורים-הפל את הקונוס

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה