אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> אטרקציות להשכרה לאירועים >> ביתני משחק להשכרה לאירועים >> ביתן משחק-זריקת טבעות ביתני משחק לאירועים
 

ביתן משחק-זריקת טבעות ביתני משחק לאירועים

 

אצלינו בחברת oz הפקות ואטרקציות לאירועים תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות ופתרונות לפעילויות ובניהם מגוון רחב של ביתני משחק לילדים או יש כאלה הקוראים להם ביתני הפעלה לגיבוש לילדים ועוד. ביתן משחק זריקת טבעות הינו ביתן משחק שמתאים הן לילדים והן לנוער וכן למבוגרים,הכל תלוי בעת ובעונה ומה הצורך לאירוע.
ביתן משחק זריקת טבעות מתאים לבתי ספר, מתנסים, קייטנות,מכללות וכן מתאים גם לאירועים פרטיים כגון  ביתן משחק הפלת פחית לבר מצווה,לבת מצווה,לימי הולדת ואפילו לחתונות.


בין שירותינו תוכלו למצוא גם כן את קטגוריית ביתן משחק שלנו . ברשותינו כ20 ביתני משחק שתוכלו להשכיר, ישנה אפשרות למשלוחים ללא תוספת תשלום.
ביתן משחק זריקת טבעות הוא ביתן משחק מיוחד במינו כאשר המתמודד זורק טבעות לעבר ביתן משחק זה  ,המטרה היא לקלוע כמה שיותר אבעות אל ביתן משחק זה,זה לא קל כמו שזה נראה ההפך הוא הנכון בביתן משחק זריקת טבעות ,לכל מתמודד 2 הזדמנויות ,נקווה שיקלע כמה שיותר ואז הוא יהיה המנצח,לכל מתמודד עד 3 הזדמנויות בלבד.
לכל מששתף בתחנות משחק אלו 2 הזדמנויות בלבד לזרוק טבעות אל עבר הסטנד הבנוי שעל גבי ביתן משחק להשכרה זה,ביתן משחק זה הוא ביתן משחק מהנה ואטרקטיבי שכל ילד אוהב.

ביתני משחק להשכרה או ביתני משחק לאירועים הוא אטרקציה מיוחדת ומגבשת שניתנת לשימוש בכל אירוע חברה , הפנינג ,יריד פורים,וסתם בשביל הכיף.
כמו כן מיועד לילדים מגיל 6 ומעלה ועד לנוער ולמשחקי חברה למבוגרים.

להזמנות חייגו ותחגגו עכשיו: 054-6470400-ציון

תגיות:
ביתן משחק לפורים,ביתני משחק,עמדות משחק,ביתן משחק הפלת פחיות,ביתן משחק זריקת טבעות , ביתני משחק לילדים, דוכני יריד לפורים, משחקים לילדים,מתקנים מתנפחים לילדים,דוכן משחק לפורים,ביתני משחק לילדים לפורים,זריקת טבעות, דוכנים לפורים.


הוסף להצעת מחיר
  יח'  
לחץ להוספה
ביתן משחק-זריקת טבעות ביתני משחק לאירועים

מוצרים נוספים הקשורים ל ביתן משחק-זריקת טבעות ביתני משחק לאירועים

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה