אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> אטרקציות להשכרה לאירועים >> ביתני משחק להשכרה לאירועים >> ביתן משחק - הפלת פחיות ביתני משחק פחיות
 

ביתן משחק - הפלת פחיות ביתני משחק פחיות

אצלינו בחברת oz הפקות ואטרקציות לאירועים תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות ופתרונות לפעילויות ובניהם מגוון רחב של ביתני משחק לילדים או יש כאלה הקוראים להם ביתני הפעלה לגיבוש לילדים ועוד. ביתן משחק הפלת פחיות הינו ביתן משחק שמתאים הן לילדים והן לנוער וכן למבוגרים,הכל תלוי בעת ובעונה ומה הצורך לאירוע.
ביתן משחק הפלת פחיות מתאים לבתי ספר, מתנסים, קייטנות,מכללות וכן מתאים גם לאירועים פרטיים כגון  ביתן משחק הפלת פחית לבר מצווה,לבת מצווה,לימי הולדת ואפילו לחתונות.


בין שירותינו תוכלו למצוא גם כן את קטגוריית ביתן משחק שלנו . ברשותינו כ20 ביתני משחק שתוכלו להשכיר, ישנה אפשרות למשלוחים ללא תוספת תשלום.
ביתן משחק הפלת פחיות הוא ביתן משחק מיוחד במינו כאשר המתמודד זורק כדור לעבר ביתן משחק זה  ,המטרה היא להפיל כמה שיותר פחיות,זה לא קלך כמו שזה נראה בביתן משחק הפלת פחיות זה,לכל מתמודד 2 הזדמנויות ,נקווה שיפיל כמה שיותר.
לכל מששתף בתחנות משחק אלו 2 הזדמנויות בלבד להפיל את הקונוסים של הבאולינג,ביתן משחק זה הוא ביתן משחק מהנה ואטרקטיבי שכל ילד אוהב.

ביתני משחק להשכרה או ביתני משחק לאירועים הוא אטרקציה מיוחדת ומגבשת שניתנת לשימוש בכל אירוע חברה , הפנינג ,יריד פורים,וסתם בשביל הכיף.
כמו כן מיועד לילדים מגיל 6 ומעלה ועד לנוער ולמשחקי חברה למבוגרים.

להזמנות חייגו עכשיו: 054-6470400-ציון

ביתן משחק לפורים,ביתני משחק,עמדות משחק,ביתן משחק הפלת פחיות


הוסף להצעת מחיר
  יח'  
לחץ להוספה
ביתן משחק - הפלת פחיות ביתני משחק פחיות

מוצרים נוספים הקשורים ל ביתן משחק - הפלת פחיות ביתני משחק פחיות

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה