אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> אטרקציות להשכרה לאירועים >> בובות ענק מתנפחות להשכרה 054-6470400 >> בובת ענק מתנפחת ליצן 054-6470400
 

בובת ענק מתנפחת ליצן 054-6470400

בובת ענק ליצן מתנפחת להשכרה היא בובה מיוחדת מכיוון שהיא בובה הפוכה,בעצם הידיים של הבובה נמצאים קרוב לרצפה והרגליים של הבובה נמצאים בחלק העליון של הבובה
ז"א בראש של מפעיל הבובה. בובת ענק מתנפחת ליצן מיועדת לבר מצוה,בת מצוה, הפנינג, חתונות בטבע ובעיקר בובת ענק מתנפחת זו בעניין של חתונות מוזמנת לחתונות בטבע או מסיבות בטבע ועוד.בובות ענק להשכרה מיועדות ליום פתוח במכללה, מיועדות לאירועי ערייה,אירועי חברה,מתנסים ועוד.
בובת ענק להשכרה בנוייה מצבעים שונים ומגוונים בדומה לצבעי הקשת מה שנותן הרגשה טובה,משמחת,וצבע לאירוע שלכם,אנו נספק לכם את בובת הענק במיידי אפילו בהתראה קצרה באותו יום נוכל לספק לכם את המוצר.


כיצד מפעילים את בובת ענק ליצן מתנפחת להשכרה ?
את בובת ענק מתנפחת ליצן הפוך להשכרה מקבלים בתוך תיק ניילון שקוף ובו נמצאת בובת ענק ליצן לאירוע, ובנוסף מצבר סוללה.
כל שאנו צריכים לעשות על מנת להפעיל את הבובה מתנפחת ליצן הפוך הוא להעביר את מתג ההפעלה מכפתור off לכפתור on ומיד בובת מניון מתחילה להתנפח והופ, תוך מס דקות יש לנו בובת ענק מדהימה בגובה 3 מטר שתשגע את האורחים ותהפוך כל אירוע קטן למשו ענק.

תגיות:

בובת ענק להשכרה,בובת ענק בצפון,בובות מתנפחות להשכרה,בובות ענק לאירועים,בובות ענק לאדלויידע, בובות מתנפחות בעכו,בובות מתנפחות בנהריה,בובת ענק,בובות מיניון בצבעים,בובות ענק מתנפחות לבר מצוה,בובות ענק מתנפחות לבת מצוה,אטרקציות לאירועים, בובת ענק מתנפחת להשכרה,השכרת בובות ענק מתנפחות,בובות ענק להשכרה בקריות,בובות מתנפחות בקריות,בובות מתנפחות בחיפה,בובות של דמויות להשכרה,בובות של דמויות לאירוע,בובות להשכרה,מיניון 4 מטר גובה, בובות לאירוע דתי, בובות ענק למגזר החרדי, השכרת בובות ענק בצפון,השכרת בובות מתנפחות ביוקנעם,השכרת בובת ענק ב200 שקל, בובות מתנפחות בשדרות,בובות ענק במודיעין,השכרת בובות מתנפחות במודיעין,בובות ענק דמות ליצן,בובות ענק ליצנים,ליצן,בובת ענק ליצן להשכרה,השכרת בובת ענק ליצן,השכרת ליצן לאירוע,ליצן צנוע,בובה צנועה להשכרה.


לפרטים והזמנות חייגו ותחגגו: 054-6470400


הוסף להצעת מחיר
  יח'  
לחץ להוספה
בובת ענק מתנפחת ליצן 054-6470400

מוצרים נוספים הקשורים ל בובת ענק מתנפחת ליצן 054-6470400

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה