אושרי כהן הפקות oshri cohen דנסרים צילום אטרקציות
מונה:

בקשה להצעת מחיר
התחברות למנהלים

דף הבית >> אטרקציות להשכרה לאירועים >> בובות ענק מתנפחות להשכרה 054-6470400 >> בובות ענק מתנפחת מניון כחול 054-6470400
 

בובות ענק מתנפחת מניון כחול 054-6470400

בובת ענק מיניון מתנפחת להשכרה היא בובה שהילדים מאוד אוהבים,היום זה נעשה טריינד מכיוון שזו הבובה שילדים מחוברים אלייה ובנוסף אוהבים להיות בסביבתה.
בובת ענק מניון להשכרה היא בצבע תכלת וצהוב ומתאימה להרבה סוגי אירועים למשל: לבר מצוה,בת מצוה,הפנינג,יום הולדת, אדלוייידע ועוד אירועים משמחים.ישנם אנשים שמשכירים בובות ענק להשכרה גם לחתונות כי כאשר משו מביאים משו שאנשים לא מצפים לו אז זהו הפקט ההפתעה.

כיצד מתפעלים את בובת ענק להשכרה זו?
את בובת ענק מתנפחת מיניון להשכרה מקבלים בתוך תיק ניילון שקוף ובו נמצאת בובת המיניון לאירוע, ובנוסף מצבר סוללה.
כל שאנו צריכים לעשות על מנת להפעיל את הבובה מתנפחת מיניון הוא להעביר את מתג ההפעלה מכפתור off לכפתור on ומיד בובת מניון מתחילה להתנפח והופ, תוך מס דקות יש לנו בובת ענק מדהימה.

תגיות:

בובת ענק להשכרה,בובת ענק בצפון,בובות מתנפחות להשכרה,בובות ענק לאירועים,בובות ענק לאדלויידע, בובות מתנפחות בעכו,בובות מתנפחות בנהריה,בובת ענק,בובות מיניון בצבעים,בובות ענק מתנפחות לבר מצוה,בובות ענק מתנפחות לבת מצוה,אטרקציות לאירועים, בובת ענק מתנפחת להשכרה,השכרת בובות ענק מתנפחות,בובות ענק להשכרה בקריות,בובות מתנפחות בקריות,בובות מתנפחות בחיפה,בובות של דמויות להשכרה,בובות של דמויות לאירוע,בובות להשכרה,מיניון 4 מטר גובה, בובות לאירוע דתי, בובות ענק למגזר החרדי, השכרת בובות ענק בצפון,השכרת בובות מתנפחות ביוקנעם,השכרת בובת ענק ב200 שקל, בובות מתנפחות בשדרות,בובות ענק במודיעין,השכרת בובות מתנפחות במודיעין


לפרטים והזמנות חייגו ותחגגו: 054-6470400


 


הוסף להצעת מחיר
  יח'  
לחץ להוספה
בובות ענק מתנפחת מניון כחול 054-6470400

מוצרים נוספים הקשורים ל בובות ענק מתנפחת מניון כחול 054-6470400

כל הזכויות באתר זה שמורות   אין להשתמש בתמונות ללא אישור  

הפרשת חלה